Registracija
Medicinos psichologo paslaugos

Psichologės  Vilma Stundžienė, Greta Veiverytė

Apie save  Vilma Stundžienė

Esu baigusi studijas Vytauto Didžiojo universitete ir įgijusi psichologijos bakalauro bei sveikatos  psichologijos magistro laipsnį. Siekdama efektyviai dirbti, tęsiu podiplomines studijas ir keliu kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, o savo darbe pagrinde remiuosi Kognityvinės elgesio terapijos principais.

Apie savo veiklą

Mano veiklos sritys: nuotaikos, nerimo sutrikimai, pagalba sprendžiant įvairius psichologinius sunkumus, kylančius kasdieniame gyvenime. Mokomės efektyvaus bendravimo, problemų sprendimo įgūdžių, siekiame didinti savivertę, pasitikėjimą savimi bei saviveiksmingumą, mokomės tvarkytis su stresinėmis situacijomis ir įvairių atsipalaidavimo technikų.

Pagrindinė idėja ta, kad savaime nėra nei gerų nei blogų dalykų, ir tik nuo mūsų interpretacijų priklauso, kaip mes vertiname save, kitus, įvykius bei aplinką, kokios kyla emocijos, ir kaip tuomet elgiamės.

Taigi, siekiant geros savijautos, pirmiausia, svarbu gerai save pažinti, todėl dirbdami individualiose konsultacijose, mokomės įvardinti emocijas, savijautą, suprasti, kas jas sukelia ir palaiko; mokomės analizuoti mintis, funkcionaliai mąstyti ir adaptyviai elgtis. Siekiame atrasti savybes, kurios labiau padeda ar trukdo sėkmingai gyventi – veikti, dirbti, kurti, bendrauti su aplinkiniais, kurias iš jų reikėtų stiprinti ar keisti.

Individualus darbas su kiekvienu žmogumi – unikalia asmenybe, leidžia įsigilinti, ieškoti, rasti jo  asmenines stiprybes ir būtent jam tinkamus sunkumų įveikos būdus.

Apie mus

Noriu patikinti, kad nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nemalonių netikėtumų, stresinių situacijų bei įvairių gyvenimo sunkumų, tik svarbu, kaip su tuo tvarkomės. Ir kartais, vieniems tai tampa pernelyg sunku – susigrąžinti vidinę pusiausvyrą bei darną su mus supančiu pasauliu… O jei išdrįstumėt pasidalinti savo išgyvenimais, kartu šių galimybių rastume tikrai daugiau.

Tvirtai tikiu, kad mėginti visuomet verta!

MEDICINOS PSICHOLOGAI:

VILMA STUNDŽIENĖ, GRETA VEIVERYTĖ

MEDICINOS PSICOLOGO KONSULTACIJOS:

  • Individuali medicinos psichologo konsultacija (50 min.)                                        15,00 €;
  • 3 Individualios medicinos psichologo konsultacijos                                                35,00 €;
  • 5 Individualios medicinos psichologo konsultacijos                                                50,00 €;
  • Individuali relaksacija (30 min.)                                                                                         4,00 €;
  • 3 Individualios relaksacijos                                                                                                 8,00 €;
  • Relaksacijos užsiėmimas grupėje (30 min., 2-4 žmonės)                                               3,00€;
  • Relaksacijos užsiėmimų grupėje ( 1 mėn abonementas (2 kartus per savaitę))         20,00€;
  • Užsiėmimas (nuo30 min. iki 2 val.) prie antidepresinės lempos ,,Tubo“ (1 min)  0,30 €;