Registracija
Kineziterapija

            Kineziterapija  (lot. kinesis – judesys, terapia – gydymas) – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, padedanti pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapija taikoma esant nugaros skausmams, po įvairių traumų, operacijų, sergant kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis.

Judesys, kaip pagrindinis kineziterapijos elementas, skatina ne vien griaučių-raumenų sistemos sklandų veikimą, bet ir stimuliuoja kitas kūno sistemas. Susitraukdami raumenys palaiko aplink esančių kraujagyslių elastingumą, kuomet diferencinis judesių atlikimas skatina nervų sistemos plastiškumą. Taigi kineziterapeutai gali užtikrinti pilnavertišką Jūsų kūno funkcionalumą.

Kineziterapeutas, atsižvelgiant į kiekvieno paciento problemas, parenka ir taiko įvairias metodikas:

 • aerobinės ištvermės lavinimo pratimai,
 • pusiausvyros, koordinacijos, judrumo lavinimas,
 • kūno mechanikos ir laikysenos korekcija,
 • lankstumo pratimai,
 • eisenos ir persikėlimo treniravimas,
 • atsipalaidavimo pratimai,
 • raumenų jėgos ir ištvermės treniravimas, įtraukiant ir dubens dugno bei kvėpavimo raumenis,
 • funkciniai pratimai, susiję su darbu bei savęs apsitarnavimu,
 • sužeidimų prevencija,
 • manualinės terapijos technikos (pasyvi kineziterapija, masažas, mobilizacija/manipuliacija),
 • kompensacinių priemonių ir įrangos parinkimas ir pritaikymas,
 • elektroterapija, fizikinės priemonės ir mechanoterapija.

STUBURO BEI SĄNARIŲ MOBILIZACIJA

Sąnarių mobilizacija naudinga siekiant numalšinti skausmą bei atpalaiduoti įtampą galvos, kaklo, kulkšnies, pėdos, dubens, riešo, šonkaulių ir stuburo srityse. Mobilizacija plačiai paplitusi gydant sporto traumas, taip pat judėjimo sutrikimus fiziškai neaktyviems ar vyresnio amžiaus žmonėms. Mobilizacijos procedūra paremta lėtų judesių atlikimu, kas suteikia galimybę procedūrą nutraukti jaučiant diskomfortą.

MANUALINĖ TERAPIJA

Tai gydymo metodas, paremtas specialisto rankų darbu, kuris atkuria taisyklingą visos apimties sąnario (-ių) ar slankstelio biomechaniką (fiziologinę padėtį) ir grąžina judesių laisvumą. Manualinė terapija naudinga esant sąnario ir sąnarių judesio sutrikimams, atramos – judamojo aparato susirgimams (ydingai laikysenai, skoliozei, raiščių patempimams, sąnarių uždegimams,  raumenų tonuso asimetrijai ir kt.), neurologiniams susirgimams (radikulopatijai, lėtiniams skausmams).

KINEZITERAPIJA VANDENYJE

Mūsų klinikos kineziterapeutai teikia kineziterapijos vandenyje paslaugas. Kineziterapijos vandenyje metu vandens baseine atliekami specialūs pratimai. Mankštos metu dėl natūralių vandens savybių poveikio gerėja įvairių paciento organizmo sistemų veikla. Šis kineziterapijos metodas ypač naudingas kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių, nervų ir kvėpavimo sistemoms. Ši kineziterapijos forma ypač naudinga tiems, kurie skundžiasi nugaros skausmu, sergantiems sąnarių ligomis, patyrusiems įvairių traumų ar turintiems antsvorio. Mankštintis vandenyje gali įvairaus amžiaus pacientai – tai naudinga kūdikiams ir vaikams, suaugusiesiems, nėščiosioms, senjorams. Mankštinantis šiltame vandenyje, smarkiai sumažėja skausmas, didėja sąnarių paslankumas, gerėja medžiagų apykaita. Atliekant pratimus vandenyje, stiprėja raumenys, gerėja ištvermė ir pusiausvyra.

Mūsų ambulatorinėje reabilitacijoje kineziterapija taikoma pacientams prieš ir po operacijos, esant įvairiems rankų, kojų, nugaros skausmams, ortopediniams stuburo, veidinio nervo pažeidimams, po sausgyslių, raiščių patempimo, įvairių kaulų lūžių, sąnarių traumų ir kt. Kineziterapijoje naudojamos įvairios metodikos (McKenzie, Bobath ir kt.), kurios padeda pacientui sugrąžinti prarastas funkcijas, taikomos įvairios priemonės: Gymnic kamuoliai, įvairūs svoriai, ergometrai, treniruokliai, tamprios juostos, vaikštynės, lazdos. Kineziterapeutas moko taisyklingai atsisėsti, atsistoti, persikelti, vaikščioti, lipti laiptais, pritaiko įvairius įtvarus, o jeigu sutrikusią funkciją reikia kompensuoti – padeda pritaikyti kompensacinę techniką, moko judėti su vaikštyne, lazda ar invalido vežimėliu. Labai svarbu, kad pats pacientas būtų aktyvus gydymo proceso dalyvis, nes nuo jo daug priklauso gydymo rezultatai. Specialistas nuolat suprantamai aiškina pacientui apie jo pastangų reikšmę, judėjimo svarbą, higienos įgūdžius, organizmo grūdinimo būtinybę. Kai kurių ligų visiškai išgydyti neįmanoma, todėl kineziterapeutas moko pacientą, kaip gyventi ir prisitaikyti prie likusių judėjimo funkcijos sutrikimų ir pasikeitusių

Kineziterapijos kainos:

   KINEZITERAPIJA Kaina:
Kineziterapeuto konsultacija su spec. ištyrimu (60 min.) 50,00 €
Individualus užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis (30 min.)

Individualus užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis (45 min.)

Individualus užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis (60 min.)

Individualus užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis (30 min.)  10 užsiėmimų

Individualus užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis (60 min.)  10 užsiėmimų

Nuotolinė kineziterapeuto konsultacija (30 nim.)

25,00 €

33,00 €

40,00 €

220,00 €

350,00 €

25,00 €

Grupinis užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis (4-6 žmonės) (užsiėmimo trukmė 45 min.) abonementas 1 mėnesiui (du kartus per savaitę)

Grupinis užsiėmimas salėje su specialiomis priemonėmis  (užsiėmimo trukmė 45 min.) vienkartinis apsilankymas

45,00 €

10,00 €

Grupinis užsiėmimas senjorams / moksleiviams salėje su specialiomis priemonėmis (4-6 žmonės) (užsiėmimo trukmė 45 min.) abonementas 1 mėn. (2 kartus per savaitę) 45,00 €
Individualus kineziterapijos užsiėmimas su ,,Redcord” sistema (30 min.) 25,00 €
Kaklinės stuburo dalies tempimas su “Cervico 2000” sistema (1 min.) 0,50 €
Teipavimas 6,00 €
Kinezioteipas   3,00€
 •  ,,PLATINIUM“ stalas skirtas trijų demensijų stuburo tempimo terapijai  (45 min)  
 25,00 €
                                            Stuburo kaklinės dalies tempimas ,,PLATINIUM“  25,00 €
                                            Stuburo juosmeninės dalies tempimas ,,PLATINIUM“  25,00 €