Registration
VšĮ “PAGRINDINIS ORTOPEDIJOS SERVISAS”

pic3Viešoji įstaiga ,,PAGRINDINIS ORTOPEDIJOS SERVISAS“, – ambulatorinė reabilitacija skirta Jums, savo veiklą pradėjome 2009 metais, siekdami teikti saugias, visiems prieinamas, kokybiškas, reabilitacines, asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Medicininė reabilitacija – tai kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, ortopedinių ir kompensacinių priemonių, psichologinės pagalbos, gydymo vaistais, dieta, pacientų ir jų artimųjų mokymo ir kt.) taikymas siekiant kuo daugiau sugrąžinti sutrikusias funkcijas, jas kompensuoti ir palaikyti pasiektą funkcinio pajėgumo lygį. Atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę, taikomos skirtingos apimties ir intensyvumo reabilitacinės priemonės.

Nuoširdžiai norime rūpintis Jūsų bei Jūsų šeimos narių sveikata, pakviesti Jus konsultuotis pas geriausius specialistus, atgauti jėgas bei sustiprinti savo sveikatą mūsų ambulatorinėje reabilitacijoje.

Norime tapti neatsiejama komandos dalis sprendžiant Jūsų sveikatos problemas todėl dirbti viešojoje įstaigoje pakvietėme aukštos kvalifikacijos gydytojus, asmens sveikatos priežiūros specialistus kurie teiktų visapusę sveikatos priežiūrą, sugebėtų ne tik diagnozuoti ir gydyti ligas, bet ir suvoktų, kad pacientas yra lygiateisis komandos narys, kartu sprendžiantis savo sveikatos problemas.

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos suteikia teisę Viešajai įstaigai “Pagrindinis ortopedijos servisas” verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti šias paslaugas:

Antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos:

Fizinės medicinos ir reabilitacijos;

Vaikų ligų;
Neurochirurgijos;
Neurologijos.
Suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos II:

Judamojo – atramos aparato pažeidimų;
Nervų sistemos ligų.
Suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos I:

Judamojo – atramos aparato pažeidimų.
Vaikų ambulatorinės reabilitacijos II:

Judamojo – atramos aparato pažeidimų;
Nervų sistemos ligų.
Mūsų specialistų komandą sudaro:

Gydytojas neurochirurgas;
Gydytojas neurologas
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas;
Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytoja;
Kineziterapeutai;
Ergoterapeutas;
Vaikų ligų gydytoja;
Socialinis darbuotojas;
Psichologas;
Logopedas;
Sveikatos ugdytojas;
Šeimos nariai ir artimieji.

Patikslinta-Vs